Dev Vajinanın Dehşeti

Dev Vajinanın Dehşeti

Şehir, iki günden beri dev vajinanın ablukası altındaydı. Vajinanın boyu neredeyse 60 metreydi. Bu vajina sadece erkekleri yutuyordu. İnsanlık sonunun geldiğini hissediyordu. Üstüne atom bombası atılmasına rağmen bana mısın demeden bütün penislileri yutmaya devam ediyordu. 2 gün önce tanımlanamayan bir uzay aracıyla gelmişti. İnsanlık ve özellikle de erkekler bu vajinanın yok olması konusunda fikir birliğine varmıştı. Kadınlar ise olaya hâlâ anlam veremiyorlardı. Bunun bir çaresi olmalıydı, aksi takdirde dünyadaki erkek nüfusu bu aç vajina tarafından yok edilecekti. Dev sulu vajina çok açtı. O kadar penis yutmuştu ama bana mısın demiyordu. Tank, top, tüfek ona vız geliyordu. Bu da yetmezmiş gibi her yeri yıkıyordu. Şehrin amına koymuştu.

 

Tam bu sıralar şehrin kuzey yakasında yaşayan biliminsanı Albert bu açmaz hakkında çalışma yapıyordu ve bir şey fark etti. Bu vajina aslında doyuma ulaşmak isteyen bir yaratıktı ve ondan kurtulmak için onun doyuma ulaşmasını sağlamak lazımdı. Baş siyasetçiyle görüştü ve planını anlattı. Dev vajinayı tatmin edecek büyüklükte bir penis yapılması gerektiğini özellikle vurguladı. Hatta bu penis onu tatmin edip içine boşalırken zehirli sperm saçacaktı. Hem onu tatmin edecek hem de onu öldürecekti. Nihayetinde diğer silahlar hiçbir işe yaramamıştı. Çalışma sadece bir ay sürdü ve “süperpenis 3131 kullanıma hazırdı. Ki bu arada dev vajina, bir sürü erkeği daha yutup açlığını gidermeye devam etmişti.

Biliminsanı Albert bu zorlu görev için gönüllü oldu. Kendi tasarladığı süperpenis 3131’i kullanacaktı. Öyle de oldu. İlk denemede süperpenis dev vajinayı kılpayı kaçırdı. Bununla birlikte vajina süperpenis’i istiyordu çünkü ona doğru bakıp böğürüyordu. İkinci deneme ise “tam isabet” oldu. albert, vajinaya süperpenis girmeden kendini paraşütle fırlatmıştı. Süperpenisle devasa vajina yarım saat seviştiler ve ikisi de aynı anda boşaldı. Mükemmel uyum. Ortalığa vajina suyu ile zehirli spermin vajinaya sığmayan bir kısmı saçıldı. Vajina gülüyor ve şarkılar söylüyordu. Süperpenis içinden çıktıktan sonra dev vajina kocaman bir Maltepe yaktı ve içmeye başladı. Ama bu son sigarası olacaktı çünkü vajina terlemeye ve kızarmaya başladı. Bozardı, morardı ve çok geçmeden öldü. Ölmeden önce şu sözü söyledi: (ki böğürtülü bir şekilde) “Her penise bir vajina, her vajinaya bir penis mutlaka bulunur.” Kan kusarak öldü. İnsanlar sokaklara çıkıp süperpenis’i sıvazladılar. bayraklar açıldı ve yüz gün süren bir festival yapıldı. Herkes şunu kulağına küpe etmişti: Dev de olsa vajina vajinaydı, penis de penisti, ikisi de duyguluydu.

 

ONUR SAKARYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir