Benim Aslım

...

Tolga Demirel

Düşülke 2015 – Jezabel ~ Kendini Anlatan – Deneme
ISBN : 9786058455870
96 sayfa
Baskı Adedi: 1000

[mk_circle_image src=”http://dusulke.com/wp-content/uploads/2015/10/tolgademirel.jpg” image_diameter=”300″ animation=”scale-up”]
jezabelGENEL

“Bazen, bazı cümleler unuttuğumuzu zannettiğimiz ama aslında unutmayıp da bilinçaltımıza gömdüğümüz acılarımızı çekip kulağından çıkartır. Tam olarak bunu yapıyor Tolga Demirel. Unuttuğumuzu zannettiğimiz ne varsa aslında unutmadığımızı ve asla unutamayacağımızı haykırıyor kurduğu cümlelerle… Ve ne kendisini ne de bizi yormadan, olabilecek en nahif şekilde yapıyor bunu. Okumalı ve susmalı, o kadar…”

Ali Lidar

...
KAPAKBenimAslimTolgaDemirel500x

“Her şeyi bir kenara bırakıp da oturdum hikâyeler yazdım, ama sen olmayınca yanımda kendi hikâyelerimde figüran kaldım.” Tolga Demirel az kelimeyle dünyaları anlatabiliyor. Bu çok keyif verici bir şey… Sizin dilinize gelip de söyleyemediğiniz, içinizde dönüp dolan duyguyu bir anda şiir olarak söyleyiveriyor. “İşte ben de tam bunu diyecektim,” diye geçiyor içinizden. Şiiri yeniden okuyup gülümsüyorsunuz. En çok aşkı anlatıyor, geçmişten geleceğe aşkla hayatı harmanlıyor; yani aşk ve şiir hayat için vesile… Sevgili şair dostum Tolga Demirel’in keyifle okuyacağınız ilk kitabının kendisine ve bu kitabın büyüsünde toplanacak okurlara güzellikler getirmesini diliyorum. İnanç, sabır ve coşkuyla…”

Ertan Akyüz

[mk_pricing_table style=”multicolor” table_number=”6″ order=”DESC” orderby=”date”]
...