veyarin…

...

Gizem Yenikler

Düşülke 2016 – Jezabel – Polisiye
ISBN : 9786059314053
527 sayfa

Kapak Görseli: Janset Karavin
Baskı Adedi: 500

[mk_circle_image src=”http://dusulke.com/wp-content/uploads/2015/10/gizem-yenikler.jpg” image_diameter=”300″]
jezabelGENEL

Karanlık odadaki genç kadın, vücudunu hissetmiyordu. Hiçbir yerini oynatamadığı gibi, bilinci de tam manasıyla açık değildi. Sanki kapana kısılmış olan bedeni değil de ruhuydu. Ve bu ona büyük bir acı veriyordu.

Gözlerini araladığında oda kapkaranlıktı. Karanlığa alışana kadar bir müddet hiçbir şey göremedi. Yere yığılmış yırtık pırtık giysiler, kimi döküntü eşyalar ve dışarıdan sızan köpek havlamalarıyla dolu, garip bir odaydı burası. Gözleri karanlığa iyiden iyiye alıştıktan sonra tavandan aşağıya sarkıtılmış kesik insan başlarını gördü. Çığlık atmak istedi, ama yapamadı. Sadece çok korktu ve gözlerinden birkaç damla yaş, istemsiz akmaya başladı.

Hakkı’yı  bu sefer  zorlu bir mücadele  bekliyordu. Daha  önce hiç bu  denli bir  katile rastlamamıştı. Akıl  almaz cinayetler işlenmeye  başlamıştı.Üstelik katil  cesetleri  yok  etmek  yerine ortalıkta  bırakıyordu.Ellerinde en  ufak  bir ipucu  dahi  yoktu. Bakalım Hakkı,  ve  ekibi bu  sadist  katilin  üstesinden gelmeyi  başarabilecekler  mi?

...

Ve Yarın…  Serinin ilk  kitabı…

veyarinkapaky

“Dün gece bir cinayet daha işlendi. Kurban bir kadın ve oldukça da genç,” dedi Rıfat, elindeki dosyayı incelerken.
“Yazık oldu,” dedi Selin, üzgün bir ses tonuyla.
“Millet, bu işi çözeceğiz!” dedi Hakkı, “Katil sanırım, kurbanlarını özellikle genç kadınlar arasından seçiyor. Dosyaya baktığımda iki kurban olduğunu görmekteyiz ve ikisi de genç kadınlar.”
“Kadınları öldürmek ona daha çok keyif veriyor olmalı,” dedi Selin.
“Sanırım,” dedi Hakkı, sigarasını tüttürürken. Bu esnada sigara dumanları çevreye sis bulutu halinde yayılmaktaydı. Bu, Selin’i rahatsız etmiş olacaktı ki burnunu tutup, yüzünü ekşitti. Çocukluğundan beri sigaradan nefret ediyordu çünkü sigara halasını hasta etmiş, genç yaşta ölümüne neden olmuştu.

[mk_padding_divider]
...